www.origoloznice.cz
  1. Domů
  2. Ložnice
  3. Matrace
  4. pružinová matrace s pevným rámem HECTOR PLUS 90×200

pružinová matrace s pevným rámem HECTOR PLUS 90×200

Tento velmi žádaný produkt pružinová matrace s pevným rámem HECTOR PLUS 90x200 od spolehlivé značky ERA Nábytek snadno pořídíte momentálně pořád výhodně! Výhodně teď u nás za 2 950 Kč.
pružinová matrace s pevným rámem

HECTOR PLUS je středně tvrdá matrace na dřevěném rámu, která je vyrobena z bonellových pružin a doplněna o kokosovou vrstvu. Je velmi prodyšná a vhodná pro alergiky. Prošívaný, hypoalergenní potah je vyroben z kvalitní bavlny a je velmi příjemný a jemný na dotek.

  • Matrace má zabudovaný dřevěný rám, který poskytuje optimální podporu a zvyšuje komfort spánku. Není nutné pořizovat rošt do postele.
  • Matrace vyplněny bonellovými pružinami jsou tvrdší, disponují výrazně vyšší nosností, jsou vzdušné a poskytují příjemné pohodlí během spánku.
  • Kokosová vrstva má vynikající tepelné vlastnosti a zajišťuje správnou cirkulaci vzduchu uvnitř matrace. Díky své přírodní struktuře je kokosové vlákno lehké, vzdušné a má antialergické vlastnosti. Vyznačuje se vysokou elasticitou, absorpcí potu a vlhkosti. Díky použití kokosové vrstvy je matrace mnohem tvrdší a odolnější vůči deformaci.

rozmer 90x21x200
vaha 20