Sedací Souprava Kyle Šířka 242cm/162cm

Velmi elegantní sedací souprava se stane středem vaší obývací místnosti. Šedé provedení je velmi trendy a neutrální, proto se... více informací »
Sedací Souprava Kyle Šířka
Značka: Möbelix
17 499 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Velmi elegantní sedací souprava se stane středem vaší obývací místnosti. Šedé provedení je velmi trendy a neutrální, proto se...

Velmi elegantní sedací souprava se stane středem vaší obývací místnosti. Šedé provedení je velmi trendy a neutrální, proto se hodí k hodně typu nábytku. Sedací plocha umožní pohodlné sezení pro 3-4 osoby. Toto zboží se nenachází na našich prodejnách. Objednat si ho můžete přes internet nebo na každé prodejně.
Kvalitní a oblíbený produkt Sedací Souprava Kyle Šířka je k dispozici bezstarostně na webu umístěný v rubrice rohové sedací soupravy! Nyní koupíte nové produkty z této rubriky za výprodejovou cenu. Náš sortiment je ale široký, u nás v nabídce najdete další prověřené zboží značky Möbelix. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Věhlasný dodavatel Möbelix vyrábí velmi kvalitní sortiment Podívejte se sami!

Tento žádaný kus Sedací Souprava Kyle Šířka 242cm/162cm od známého předního výrobce Möbelix můžete získat u nás teď téměř zdarma. Výhodně teď u nás za 17 499 Kč.