Designová Třímístna Pohovka Jannike, Šedá

Tato trendová třímístná pohovka zaujme svým vysoce kvalitním potahem v šedé barvě a příjemně zaobleným vzhledem. Nohy z... více informací »
Designová Třímístna Pohovka Jannike
Značka: Möbelix
8 199 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Tato trendová třímístná pohovka zaujme svým vysoce kvalitním potahem v šedé barvě a příjemně zaobleným vzhledem. Nohy z...

Tato trendová třímístná pohovka zaujme svým vysoce kvalitním potahem v šedé barvě a příjemně zaobleným vzhledem. Nohy z eukalyptového dřeva podtrhují celkový vzhled. Prodyšné polstrování z polyetherové pěny se silnými polstrovanými područkami a dvěma dekoračnýmii polštářky zajišťují optimální pohodlí při sezení. Pohovka je celočalouněná, takže je možné ji umístit kamkoliv do prostoru. Maximální nosnost je 360 kg. Podrobné rozměry sedačky naleznete v obrázcích. Upozornění: Toto zboží není vystavené ani dostupné skladem vkamenných prodejnách. Je možné jej získat na objednávku online přese-shop Möbelix nebo na objednávku v našich prodejnách.

Tento designový produkt Designová Třímístna Pohovka Jannike, Šedá od skvělé a známé značky Möbelix snadno seženete aktuálně v akci. Zboží pořídíte teď u nás za 8 199 Kč.