Rohový Vstup Proline B90c-Set

Dodání je zdarma. Sprchový kout PROLINE s rohovým vstupem umožňuje snadný přístup ke sprše a skvěle se hodí i do malých... více informací »
Rohový Vstup Proline B90c-Set
Značka: Möbelix
13 999 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Dodání je zdarma. Sprchový kout PROLINE s rohovým vstupem umožňuje snadný přístup ke sprše a skvěle se hodí i do malých...

Dodání je zdarma. Sprchový kout PROLINE s rohovým vstupem umožňuje snadný přístup ke sprše a skvěle se hodí i do malých koupelen. Mimořádný hliníkový a pochromovaný rám je přibližně 200 cm vysoký, čímž zabraňuje protékání vody na podlahu koupelny a udržuje i teplo vody v kabině. Stěny sprchové kabiny jsou vyrobeny z 6 mm tvrzeného bezpečnostního skla. Díky povlaku proti vodnímu kameni se vodní kámen a nečistoty z povrchu snadno odplavují, a proto se tento sprchový kout i snadno čistí. Sprchový kout PROLINE je vhodný pro montáž na stěnu a pro sprchové vaničky o rozměrech 90 x 90 cm. Osvěžení, zahřátí a očištění – užijte si relaxační účinek v této sprše!    Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE, a zároveň je to zboží s doručením formou dropshipping. Co to pro Vás znamená? (Dropshipping) – rychlejší doručení – zboží jde přímo od dodavatele k Vám a ne z našich skladů nebo prodejen, z důvodu, abychom Vám toto zboží mohli nabídnout levněji   Nicméně pokud si budete přát zboží vrátit nebo reklamovat, zboží je nutné poslat dobře zabalený od Vás přímo k dodavateli, nakolik se zboží v našich prodejnách nenachází. 

Kvalitní kus Rohový Vstup Proline B90c-Set od populárního výrobce Möbelix je k dostání zde teď téměř zdarma! Nyní můžete mít za 13 999 Kč.