Parfémovaný Olej Green Lily, 30ml

Parfémový olej GREEN LILLY s krásnou vůní čerstvě rozkvetlých lilií naplní váš domov životem a láskou. Něžná kompozice... více informací »
Parfémovaný Olej Green Lily
Značka: Möbelix
129 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Parfémový olej GREEN LILLY s krásnou vůní čerstvě rozkvetlých lilií naplní váš domov životem a láskou. Něžná kompozice...

Parfémový olej GREEN LILLY s krásnou vůní čerstvě rozkvetlých lilií naplní váš domov životem a láskou. Něžná kompozice lilie, bergamotu, grapefruitu a jemných bílých květů je zvýrazněna a galantně podtržena vůní dřevitého pižma. Jemně dřevitá, lehce nasládlá a ovocně čistá kombinace během chvilky zaplní váš domov a vyzve vás k relaxaci a snění. Lahvička z černého matného skla obsahuje 30 ml cenného parfémového oleje a získá si vás intenzivní vůní. Doporučujeme objednat si správný difuzér. Ve stylovém difuzéru INSCENT se v místnosti obzvláště atraktivně rozvinou elegantní vonné tóny.

Tento oblíbený kus Parfémovaný Olej Green Lily, 30ml od dodavatele kvalitních produktů Möbelix můžete koupit v naší online nabídce za mimořádně nízkou cenu. Výhodně za 129 Kč.