Parfémovaný Olej Aquatic Freshness, 30ml

Zavřete oči a zažijte osvěžující vánek s námořním parfémovým olejem AQUATIC FRESHNESS, který povzbudí smysly. Harmonická... více informací »
Parfémovaný Olej Aquatic Freshness
Značka: Möbelix
129 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Zavřete oči a zažijte osvěžující vánek s námořním parfémovým olejem AQUATIC FRESHNESS, který povzbudí smysly. Harmonická...

Zavřete oči a zažijte osvěžující vánek s námořním parfémovým olejem AQUATIC FRESHNESS, který povzbudí smysly. Harmonická kompozice jiskřivých citrusů, jemných květů levandule a kyselé ambry vás zavede na slané pobřeží a pohladí vaše smysly vůní dovolené – a to vše u vás doma. Lahvička z černého matného skla obsahuje 30 ml cenného parfémového oleje a získá si vás intenzivní vůní. Doporučujeme objednat si stylový difuzér INSCENT, který v kombinaci s příjemnými vůněmi zajistí v místnosti lepší vlhkost a pohodu. Tady mohou vonné oleje rozvinout svůj účinek a buket!  Vynikající kousek lze zakoupit prostě tady na stránkách v sekci vůně a aromalampy! Nyní najdete ještě jiné kusy z této oblíbené kategorie jednoduše online!

Unikátní a oblíbený produkt Parfémovaný Olej Aquatic Freshness, 30ml od skvělé a známé značky Möbelix snadno můžete pořídit zde výhodně! Momentálně v akci za 129 Kč.