Difuzér Inscent, Provoz Na Elektřinu

Zajistěte si doma příjemný vzduch s aroma difuzérem INSCENT v elegantní černé barvě. Plastový difuzér cca 13 x 13 x 13 cm (Š x... více informací »
Difuzér Inscent
Značka: Möbelix
799 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Zajistěte si doma příjemný vzduch s aroma difuzérem INSCENT v elegantní černé barvě. Plastový difuzér cca 13 x 13 x 13 cm (Š x...

Zajistěte si doma příjemný vzduch s aroma difuzérem INSCENT v elegantní černé barvě. Plastový difuzér cca 13 x 13 x 13 cm (Š x V x H) je ovládaný elektricky a v kombinaci s příjemnými vůněmi zlepšuje vlhkost ve vašich místnostech. Aroma difuzér je vhodný a zároveň oblíbený doplněk do každé domácnosti, který nádherně provoní své okolí a dokáže vám zlepšit náladu. Vzhledem ke svému designu je i stylovým interiérovým doplňkem. Další jeho předností je, že neutralizuje nepříjemné zápachy, například od domácích mazlíčků nebo cigaretového kouře. Dopřejte svým smyslům exkluzivní zážitek z vůně s difuzérem INSCENT!  

Tento oblíbený produkt Difuzér Inscent, Provoz Na Elektřinu od skvělého a známého výrobce Möbelix je k dispozici v naší online nabídce za extra cenu! Produkt koupíte teď u nás za 799 Kč.