Lavice S Botníkem Wl5.344 Dub Sonoma

S tímto lavicovým botníkem získáte jak elegantní úložný prostor pro boty, tak pohodlné sezení při přezouvání. Lavice o... více informací »
Lavice S Botníkem Wl5.344 Dub
Značka: Möbelix
3 899 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
S tímto lavicovým botníkem získáte jak elegantní úložný prostor pro boty, tak pohodlné sezení při přezouvání. Lavice o...

S tímto lavicovým botníkem získáte jak elegantní úložný prostor pro boty, tak pohodlné sezení při přezouvání. Lavice o rozměrech přibližně 104 x 51 x 32 cm (Š x V x H) je vyrobena z MDF desek v dekoru dubu Sonoma. Elegantní botník disponuje celkem třemi otevřenými přihrádkami pro přibližně sedm párů bot. Další místo pro uložení šál, čepic či rukavic nabízí prostor pod sedací plochou, kterou lze odklopit pomocí výrezu rukojeti. Sedák s potahem z hnědé tkaniny má měkké pěnové výplňě, čímž zajišťuje pohodlné sezení. Lavici s botníkem má nosnost maximálně 80 kg. Tip: Ozdobte si lavici dekoračním polštářem a vaše předsíň získá útulnou atmosféru! Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce spediční firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty zadané adresy; z tohoto důvodu je třeba zajistit svépomocné odnesení zboží a také vlastní výnos do domu. Doručení provádí spediční firma. O termínu dodávky zboží Vás bude informovat kurýr, se kterým se domluvíte na přesném datu. Upozornění:

Výjimečný produkt máte možnost sehnat bez problémů tady u nás zařazený v sekci botníky a regály! Nyní si můžete pořídit další produkty ve zmíněné rubrice v akci! Možná hledáte něco jiného, u nás vám nabídneme víc! U nás v nabídce najdete další vybrané produkty značky Möbelix. Najdete je níže na této stránce. Populární výrobce Möbelix představuje vysoce kvalitní výrobky.

Tento unikátní produkt Lavice S Botníkem Wl5.344 Dub Sonoma značky Möbelix najdete v naší aktuální nabídce extra výhodně! Nyní můžete mít za 3 899 Kč.