Jídelní Židle Artdeco Zelená

Křeslo ARTDECO od LUCA Bessoniho se čtyřmi zlatými kovovými nohami a sametovým potahem v zelené barvě jemimořádně elegantní.... více informací »
Jídelní Židle Artdeco Zelená
Značka: Möbelix
1 499 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Křeslo ARTDECO od LUCA Bessoniho se čtyřmi zlatými kovovými nohami a sametovým potahem v zelené barvě jemimořádně elegantní....

Křeslo ARTDECO od LUCA Bessoniho se čtyřmi zlatými kovovými nohami a sametovým potahem v zelené barvě jemimořádně elegantní. Retro vzhled čalouněné židle vynikne zejménauprostřed bohémského stylu, působí skvěle jako celek s jídelním stolem,ale i jako samostatný prvek. Speciální poutač: Čalounění a sametová tkanina na zadní straně opěradla byly vylepšeny ozdobným švem, který židli poskytuje něco navíc. Židle má výšku sedáku přibližně 49,5 cm, celkové rozměry přibližně 51 x 79 x 58 cm (Š x V x H) a může být zatížena do hmotnosti maximálně 140 kg. Získejte trochu luxusu ve vašem příbytku! Židle ARTDECO je k dispozici také v jiných barvách. Nejdůležitější informace: Barva: zelená, zlatá
Žádaný produkt Jídelní Židle Artdeco Zelená jde nakoupit právě zde tady u nás umístěný v rubrice židle do jídelny! Nyní koupíte další zboží z této kategorie jednoduše online! U nás vám nabízíme více, mrkněte také na více kousků od dodavatele Möbelix. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Oblíbený dodavatel Möbelix dlouhodobě nabízí velmi kvalitní produkty. Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce!

Kvalitní a velmi žádaný produkt Jídelní Židle Artdeco Zelená od značky s dlouholetou historií Möbelix pořídíte zrovna dneska výhodně! Teď v akci 1 499 Kč.