Kredenc Gitte

  Kredenc GITTE se stane absolutním dominantním prvkem ve vaší kuchyni nebo jídelně! Tento atraktivní kousek nábytku v šedé a... více informací »
Kredenc Gitte
Značka: Möbelix
7 499 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
  Kredenc GITTE se stane absolutním dominantním prvkem ve vaší kuchyni nebo jídelně! Tento atraktivní kousek nábytku v šedé a...

  Kredenc GITTE se stane absolutním dominantním prvkem ve vaší kuchyni nebo jídelně! Tento atraktivní kousek nábytku v šedé a bílé barvě přesvědčuje svým přitažlivým venkovským stylem. Je vyroben z MDF desek a pravého borovicového dřeva, má 2 pevné police a je vybaven 6 zásuvkami, 4 prosklenými dveřmi a 4 nohami. Různé typy úchytek a okrasně vyřezávaná spodní a vrchní část příborníku podtrhují okouzlující vintage vzhled.   Nejdůležitější informace: Rozměr: cca 74 x 176 x 33,5 cm Barva: bílá, šedá,
Tento diskontní produkt můžete nakoupit aktuálně tady a teď na našem webu zařazený v sekci vitríny! Získejte ještě další kousky z této rubriky snadno online.

Exkluzivní výrobek Kredenc Gitte pocházející od značky Möbelix snadno můžete získat již dnes v bezva akci! Produkt momentálně prodáváme za 7 499 Kč.