Skřiňka Pod Umyvadlo Flandu Bílá

Vrácení a reklamace zboží Vrácení zboží v zákonné lhůtě do 14 dnů bez udání důvodu proběhne následovně: zákazník... více informací »
Skřiňka Pod Umyvadlo Flandu
Značka: Möbelix
2 599 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Vrácení a reklamace zboží Vrácení zboží v zákonné lhůtě do 14 dnů bez udání důvodu proběhne následovně: zákazník...

Vrácení a reklamace zboží Vrácení zboží v zákonné lhůtě do 14 dnů bez udání důvodu proběhne následovně: zákazník nepoškozené a nepoužité zboží řádně zabalí. Kontaktuje naše zákaznické oddělení shop@moebelix.sk, odkud obdrží prostřednictvím e-mailu ‚vygenerovaný adresní štítek‘ pro zpětné odeslání. Vytištěný štítek zákazník nalepí na balík a odnese na poštu. Pošta balík bezplatně převezme. Poštovné náklady zákazník neplatí, jsou hrazeny v plné výši dodavatelem. Zboží se nepředává na našich prodejnách, nakolik se tam toto zboží nenachází. Reklamace zboží: zákazník kontaktuje naše zákaznické oddělení shop@moebelix.sk kde ho budou pracovnice informovat o dalším postupu.

Kvalitní a levný produkt Skřiňka Pod Umyvadlo Flandu Bílá máte možnost sehnat rovněž tady na našem webu v oblíbené rubrice skříňky do koupelny! Prozkoumejte ještě podobné produkty z této kategorie za výborné peníze.

Unikátní a oblíbený produkt Skřiňka Pod Umyvadlo Flandu Bílá od značky s dobrým jménem Möbelix lze koupit nyní opravdu výhodně! V akci od 2 599 Kč.