Lampa Led Na Psací Stůl Sandro Max. 5 Watt, V: 55 Cm

Dotykový stmívač.Nastavitelná barva světla (teplá bílá-studená bílá) noha lampy s RGB-měničem barev.Bezkontaktní nabíjení... více informací »
Lampa Led Na Psací Stůl Sandro Max. 5 Watt
Značka: Möbelix
1 299 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Dotykový stmívač.Nastavitelná barva světla (teplá bílá-studená bílá) noha lampy s RGB-měničem barev.Bezkontaktní nabíjení...

Dotykový stmívač.Nastavitelná barva světla (teplá bílá-studená bílá) noha lampy s RGB-měničem barev.Bezkontaktní nabíjení chytrého telefonu nabíjecí funkce Qi.USB-konektor pro různé nabíjecí kabely.Ukazatel teploty, času vč. funkce budíku. Kvalitní a oblíbený produkt Lampa Led Na Psací Stůl Sandro Max. 5 Watt, V: 55 Cm lze koupit bezstarostně tady na našem webu umístěný v kategorii stolní lampy! Nyní můžete koupit ještě jiné produkty z této oblíbené kategorie za akční cenu! Významná značka Möbelix pro své zákazníky poskytuje vysoce kvalitní zboží A to je teprve začátek! To ale ovšem není všechno, u nás toho najdete mnohem více! Prozkoumejte u nás taky další prověřené zboží od značky Möbelix. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento unikátní výrobek Lampa Led Na Psací Stůl Sandro Max. 5 Watt, V: 55 Cm od společnosti se zárukou kvality Möbelix máte možnost dostat teď za neuvěřitelně výhodnou cenu. V akci za cenu 1 299 Kč.