Barová Židle Wohnling Hnědá

Dodání je zdarma. Tato barová židle je dokonalou kombinací stylové elegance a domácí útulnosti a nabízí optimální sedadlo ke... více informací »
Barová Židle Wohnling Hnědá
Značka: Möbelix
8 199 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Dodání je zdarma. Tato barová židle je dokonalou kombinací stylové elegance a domácí útulnosti a nabízí optimální sedadlo ke...

Dodání je zdarma. Tato barová židle je dokonalou kombinací stylové elegance a domácí útulnosti a nabízí optimální sedadlo ke každému domácímu baru nebo pultu. Barová židle s rozměry přibližně 56 x 108 x 59 cm (Š x V x H) má potah z ušlechtilé syntetické kůže hnědé barvy ze 100% polyesteru. Měkké pěnové výplně a tvarované sedadlo s loketními opěrkami zaručují pohodlné sezení. 4 kónické kovové nohy černé barvy zajišťují stabilitu a jsou vybaveny praktickou opěrkou na nohy. Barová židle s hloubkou sedadla cca 42 cm má maximální nosnost 110 kg. Tato barová židle je dostupná v našem internetovém obchodě i v jiných barevných provedeních. Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE, a zároveň je to zboží s doručením formou dropshipping. Co to pro Vás znamená? (Dropshipping) – rychlejší doručení – zboží jde přímo od dodavatele k Vám a ne z našich skladů nebo prodejen, z důvodu, abychom Vám toto zboží mohli nabídnout levněji   Nicméně pokud si budete přát zboží vrátit nebo reklamovat, zboží je nutné poslat dobře zabalený od Vás přímo k dodavateli, nakolik se zbož&
Nový produkt jde sehnat nyní na našich stránkách zařazený v sekci barové stoličky! Nyní najdete nové produkty ve zmíněné kategorii za super peníze!

Tento akční a ve slevě kousek Barová Židle Wohnling Hnědá pocházející od značky Möbelix lze koupit momentálně na webu se slevou! Aktuálně výhodně za 8 199 Kč.