Šatní Skříň Celle Extra

Dodejte své ložnici moderní atmosféru se šatní skříní CELLE EXTRA. Velký nábytek o rozměrech cca 181 x 197 x 54 cm (Š x V x H)... více informací »
Šatní Skříň Celle Extra
Značka: Möbelix
8 899 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Dodejte své ložnici moderní atmosféru se šatní skříní CELLE EXTRA. Velký nábytek o rozměrech cca 181 x 197 x 54 cm (Š x V x H)...

Dodejte své ložnici moderní atmosféru se šatní skříní CELLE EXTRA. Velký nábytek o rozměrech cca 181 x 197 x 54 cm (Š x V x H) přesvědčí svým elegantním designem v provedení dub Artisan s efektní šedou ve vysokém lesku. Nabízí také dostatek úložného prostoru za svými čtyřmi otočnými dvířky a zásuvkami, které lze ovládat zvenčí. Skříň se otevírá pomocí hliníkové rukojeti. Ponožky a spodní prádlo si v osmi zásuvkách jednoznačně najdou skvělé místo. Halenky, šaty, košile a obleky visí úhledně a bez záhybů na tyči na šaty. Své úložné boxy a svetry můžete uložit na dvě nastavitelné police. Díky certifikátům Blue Angel, Golden M a Made in Germany navíc víte, že model dřevodekoru je prověřené kvality. Pro individuální stylizaci interiéru můžete skříň vybavit dalším příslušenstvím. A pokud preferujete jinou velikost nebo jinou povrchovou úpravu dřeva, porozhlédněte se v našem obchodě: Zde najdete model v jiných provedeních. Moderní a promyšlená šatní skříň
Ve slevě tento kousek je k získání rovněž u nás zařazený v rubrice šatní skříně s otočnými dveřmi. Nyní můžete najít ještě podobné produkty z této oblíbené sekce snadno online! To ale není všechno, u nás toho najdete mnohem více! U nás totiž najdete další vybrané kousky od dodavatele Möbelix. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Žádaný kousek Šatní Skříň Celle Extra od výrobce s mnohaletou tradicí Möbelix můžete sehnat právě teď v nabídce extra se slevou! V akci od 8 899 Kč.