vitrína SIENNA 3, borovice andersen/dub nash

Nábytek Sienna je novinka z roku 2017. Systém obsahuje všechny komponenty, které charakterizují skandinávský styl. Kombinace... více informací »
vitrína SIENNA 3
Značka: ERA Nábytek
4 690 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Nábytek Sienna je novinka z roku 2017. Systém obsahuje všechny komponenty, které charakterizují skandinávský styl. Kombinace...

Nábytek Sienna je novinka z roku 2017. Systém obsahuje všechny komponenty, které charakterizují skandinávský styl.
Kombinace borovice andersen s přísadami napodobujícími dřevo je nejnovější módní trend v uspořádání interiéru jak v ložnicích, tak i v dětských a obytných místnostech. Nožky a úchyty jsou vyrobeny z přírodního dubu, obarveny ve stejné barvě jako vrchní doska. 

  • Materiál: LTD 16mm / 25mm
  • Pojezdy zásuvek: Kovové
  • Úchyty: Buk
  • Nožičky: Buk
  • ABS hrany
  • Dodáváno v demontu

farba borovice andersen / dub nash
material LTD/ABS Unikátní a oblíbený produkt vitrína SIENNA 3, borovice andersen/dub nash naleznete aktuálně tu na našem webu umístěný v rubrice vitríny! Máme pro vás ještě další produkty ve zmíněné kategorii ve výhodné akci. Oblíbený dodavatel ERA Nábytek dlouhodobě poskytuje kvalitní zboží. U nás nabízíme více, prozkoumejte u nás další kvalitní zboží značky ERA Nábytek. Najdete je níže na této stránce.

Kvalitní a žádaný kus vitrína SIENNA 3, borovice andersen/dub nash od naší známé značky ERA Nábytek jednoduše můžete získat zrovna dneska výhodně. Produkt koupíte teď u nás za 4 690 Kč.