Skříňka Pod Umyvadlo Tia

  Spodní skříňka TIA šedé a bílé barvy nabízí praktický doplněk do koupelny. Skříňka z MDF se vyznačuje přímým vzhledem... více informací »
Skříňka Pod Umyvadlo Tia
Značka: Möbelix
1 399 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
  Spodní skříňka TIA šedé a bílé barvy nabízí praktický doplněk do koupelny. Skříňka z MDF se vyznačuje přímým vzhledem...

  Spodní skříňka TIA šedé a bílé barvy nabízí praktický doplněk do koupelny. Skříňka z MDF se vyznačuje přímým vzhledem s moderním designem. Má 2 odkryté odkládací složky a 2 další za 1 dveřmi, které jsou vybaveny perforovaným držadlem pro snadnou manipulaci. Vrchní výřez a odkryté zadní části umožňují pohodlné umístění pod umyv
Tento velmi žádaný produkt můžete dostat bezprostředně u nás ve známé rubrice skříňky do koupelny! Nyní koupíte skvělé kousky z této sekce za super ceny. Tento výrobce Möbelix má k dispozici kvalitní zboží Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme! U nás vám nabízíme více, máme v nabídce však také více skvělých kousků od dodavatele Möbelix. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Nejprodávanější kus Skříňka Pod Umyvadlo Tia od skvělého a známého výrobce Möbelix pohodlně nakoupíte na našich stránkách nyní v akci! Nyní získáte od 1 399 Kč.