Křeslo Manchester

Relaxační křeslo MANCHESTER vám nabídne dokonalé místo k povídání, čtení, sledování televize a nebo jen tak, k načerpání... více informací »
Křeslo Manchester
Značka: Möbelix
9 999 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Relaxační křeslo MANCHESTER vám nabídne dokonalé místo k povídání, čtení, sledování televize a nebo jen tak, k načerpání...

Relaxační křeslo MANCHESTER vám nabídne dokonalé místo k povídání, čtení, sledování televize a nebo jen tak, k načerpání energie, potřebné k duševní pohodě. Velké křeslo o rozměrech cca 82 x 102 x 93 cm (Š x V x H) zaujme především kvalitním potahem v elegantní šedé barvě. Pružinové jádro a pěnové polstrování vám zajistí maximální pohodlí. Přednostní křesla je jeho fantastická relaxační funkce, pomocí které si můžete elektricky nastavit polohu, ve které se budete cítit uvolněně. Šířka sedáku je cca 47 cm, výška cca 49 cm a hloubka sedu cca 53 cm. Maximální zatížení je cca 140 kg. Načerpejte energii v tomto nesmírně pohodlném polohovacím křesle!     

Ve slevě tento výrobek Křeslo Manchester od společnosti se zárukou kvality Möbelix snadno naleznete nyní za výborné peníze! Nyní pořídíte od 9 999 Kč.