Židle Katja Šedá

Trendy konzolová židle KATJA s šedým potahem z mikrovlákna vám nabízí pohodlné místo k sezení do jídelního koutu. Velká... více informací »
Židle Katja Šedá
Značka: Möbelix
2 699 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Trendy konzolová židle KATJA s šedým potahem z mikrovlákna vám nabízí pohodlné místo k sezení do jídelního koutu. Velká...

Trendy konzolová židle KATJA s šedým potahem z mikrovlákna vám nabízí pohodlné místo k sezení do jídelního koutu. Velká židle o rozměrech cca 42 x 98 x 56 cm (Š x V x H) s kulatým trubkovým rámem v chromu má navíc praktické madlo v horní části opěradla, takže přenášení z jednoho místa na druhé bude snadné. KATJA – elegantní a pohodlná židle, která si vás získá!
Diskontní produkt Židle Katja Šedá seženete prostě tady u nás ve známé rubrice houpaci jídelní židle. Nyní najdete zlevněné produkty z naší sekce za outletovou cenu. Tento výrobce Möbelix pro své zákazníky prodává kvalitní sortiment.

Tento výjimečný produkt Židle Katja Šedá originál od značky Möbelix snadno získáte v naší internetové nabídce za výborné peníze. Pouze nyní za 2 699 Kč.