Kuchyňská Horní Skříňka Alba Kh 60

Vytvořte si doma kuchyň snů z atraktivní řady nábytku ALBA v bílé barvě ve vysokém lesku! Nástěnná skříňka cca 60 x 32 x 32... více informací »
Kuchyňská Horní Skříňka Alba
Značka: Möbelix
1 799 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Vytvořte si doma kuchyň snů z atraktivní řady nábytku ALBA v bílé barvě ve vysokém lesku! Nástěnná skříňka cca 60 x 32 x 32...

Vytvořte si doma kuchyň snů z atraktivní řady nábytku ALBA v bílé barvě ve vysokém lesku! Nástěnná skříňka cca 60 x 32 x 32 cm (Š x V x H) má otočné dveře a je vhodná k zavěšení. Světlý design vytváří prostorový efekt a září atraktivní jednoduchostí. Jemně zaoblená úchytka v elegantním nerezovém vzhledu dodává této kuchyňské skříni výjimečný vzhled.  Tento velmi oblíbený produkt Kuchyňská Horní Skříňka Alba můžete najít teď u nás v populární sekci kuchyňské skříňky horní. Prozkoumejte ještě podobné produkty z této oblíbené sekce za výhodnou cenu.

Oblíbený produkt Kuchyňská Horní Skříňka Alba Kh 60 od společnosti s úžasnou pověstí Möbelix jednoduše můžete sehnat na našich stránkách teď skutečně výhodně. Momentálně k dispozici za 1 799 Kč.