Kuchyňská Horní Skříňka Alba Hgh 50

Elegantní kuchyňská horní skříňka ALBA HGH 50 v bílém vysokém lesku a s vložkou z matného skla je stylovým doplňkem do vaší... více informací »
Kuchyňská Horní Skříňka Alba
Značka: Möbelix
2 799 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Elegantní kuchyňská horní skříňka ALBA HGH 50 v bílém vysokém lesku a s vložkou z matného skla je stylovým doplňkem do vaší...

Elegantní kuchyňská horní skříňka ALBA HGH 50 v bílém vysokém lesku a s vložkou z matného skla je stylovým doplňkem do vaší kuchyně.  Uvnitř najdete výškově nastavitelnou polici o tloušťce cca 16 mm. Zvenku zaujmou dvířka s matným sklem a úchytka v barvě nerezové oceli. Nástěnná skříňka o rozměrech cca 50 x 54 x 32 cm (Š x V x H) pro praktické a stylové vybavení kuchyně! Tento unikátní výrobek Kuchyňská Horní Skříňka Alba jde koupit bez obtíží tady na webu zařazený v sekci kuchyňské skříňky horní! Nyní můžete získat unikátní kusy z této oblíbené sekce za neuvěřitelně výhodnou cenu. To ale není vše, nebojte, máme toho více! Máme v nabídce další skvělé kousky od výrobce Möbelix. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Velmi žádaný produkt Kuchyňská Horní Skříňka Alba Hgh 50 od společnosti se zárukou kvality Möbelix můžete najít na našich stránkách nyní za outletovou cenu. Právě nyní za skvělou cenu 2 799 Kč.