Kuchyňská Horní Skříňka Alba Hgh 100

Kuchyňská horní skříňka ALBA HGH 100 zaujme na první pohled svým elegantním bílým povrchem s vysokým leskem a matným sklem.... více informací »
Kuchyňská Horní Skříňka Alba
Značka: Möbelix
5 499 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Kuchyňská horní skříňka ALBA HGH 100 zaujme na první pohled svým elegantním bílým povrchem s vysokým leskem a matným sklem....

Kuchyňská horní skříňka ALBA HGH 100 zaujme na první pohled svým elegantním bílým povrchem s vysokým leskem a matným sklem. Hodí se téměř do každého interiéru. Skříňka o rozměrech cca 100 x 54 x 32 cm (Š x V x H) má dvoje otočná dvířka s vložkami z matného skla a je tak ideální pro uložení nádobí nebo sklenic. Skříňka vyrobená z robustního materiálu s povlakem z melaminové pryskyřice prodlouží životnost nábytku. Úchytky ve stříbrné barvě dotváří celkový stylový vzhled. Uvnitř je nastavitelná police, takže vnitřní uspořádání lze plánovat individuálně. Zkombinujte tento kus nábytku s dalšími modely řady ALBA, které najdete v naší nabídce!

Zcela unikátní produkt Kuchyňská Horní Skříňka Alba Hgh 100 od společnosti Möbelix jde sehnat aktuálně na našich stránkách za skvělou cenu. Výhodně za 5 499 Kč.