Kuchyňská Horní Skříňka Alba H 60-89

Kuchyňská horní skříňka ALBA H 60-89 zaujme na první pohled svým elegantním povrchem v bílé barvě s vysokým leskem. Hodí se... více informací »
Kuchyňská Horní Skříňka Alba  H
Značka: Möbelix
3 799 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Kuchyňská horní skříňka ALBA H 60-89 zaujme na první pohled svým elegantním povrchem v bílé barvě s vysokým leskem. Hodí se...

Kuchyňská horní skříňka ALBA H 60-89 zaujme na první pohled svým elegantním povrchem v bílé barvě s vysokým leskem. Hodí se téměř do každého interiéru a svou praktickou výškou nabízí atraktivní úložný prostor. Skříňka o rozměrech 60 x 89 x 32 cm (Š x V X H) má otočná dvířka a je tak ideální pro uložení nádobí nebo sklenic. Skříňka vyrobená z robustního materiálu s melaminovým povrchem prodlouží životnost nábytku. Uchytka ve stříbrné barvě dotváří jedinečný vzhled. Uvnitř jsou dvě nastavitelné police, takže vnitřní uspořádání lze plánovat individuálně. V případě potřeby lze skříň dodat i obráceně. Zkombinujte tento kus nábytku s dalšími modely řady ALBA, které najdete v naší nabídce!

Tento zlevněný produkt Kuchyňská Horní Skříňka Alba H 60-89 od společnosti s výborným jménem Möbelix pohodlně získáte u nás právě za výhodnou cenu! Cenově vychází na 3 799 Kč.