Potravinová Skříň Milano

Potravinová skrinka z programu Milano, v dekore dub San Remo/antracitová miniperl, s 2 výsuvmi, 5 odkladacími priehradkami. Š/V/H: cca... více informací »
Potravinová Skříň Milano
Značka: Möbelix
8 799 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Potravinová skrinka z programu Milano, v dekore dub San Remo/antracitová miniperl, s 2 výsuvmi, 5 odkladacími priehradkami. Š/V/H: cca...

Potravinová skrinka z programu Milano, v dekore dub San Remo/antracitová miniperl, s 2 výsuvmi, 5 odkladacími priehradkami. Š/V/H: cca 30/200/57 cm Unikátní a žádaný produkt Potravinová Skříň Milano můžete dostat rovnou na stránkách zařazený v rubrice potravinové skříňky s výsuvem. Vyhledejte si ostatní kusy ze zmíněné kategorie na pár kliknutí! Věhlasná značka Möbelix může nabídnout kvalitní výrobky. Vždyť to vidíte sami. To ovšem není všechno, u nás toho najdete mnohem více! Prozkoumejte u nás další kvalitní zboží značky Möbelix. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Akční a ve slevě kousek Potravinová Skříň Milano od této skvělé značky Möbelix snadno můžete sehnat aktuálně skutečně výhodně! Nabídka již od 8 799 Kč.