Kuchyňská Horní Skříňka Samoa Hg 50

S kuchyňskými skříňkami ze série SAMOA vytvoříte ve své moderní kuchyni  světlé a útulné prostředí. Korpus skříní má... více informací »
Kuchyňská Horní Skříňka Samoa  Hg
Značka: Möbelix
2 299 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
S kuchyňskými skříňkami ze série SAMOA vytvoříte ve své moderní kuchyni  světlé a útulné prostředí. Korpus skříní má...

S kuchyňskými skříňkami ze série SAMOA vytvoříte ve své moderní kuchyni  světlé a útulné prostředí. Korpus skříní má zvenčí trendový dekor dubu Sonoma, interiér v čisté bílé zajišťuje harmonii a domáckou atmosféru. Kuchyňská skříňka má rozměry cca 50 x 54 x 32 cm (Š x V x H) a je vybavena prosklenými dvířky a poličkou – ideální úložný prostor na sklenice a nádobí! Sestavte si svou vysněnou kuchyni podle svých individuálních přání a potřeb – moderní řada kuchyní SAMOA nabízí širokou škálu typů s téměř neomezenými možnostmi kombinací.Ve slevě tento produkt lze získat bez problémů u nás v populární sekci kuchyňské skříňky horní! Mrkněte na akční výrobky ve zmíněné kategorii za super peníze! To ale není všechno, náš sortiment je široký. U nás v nabídce totiž najdete další skvělé kousky od výrobce Möbelix. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní produkt Kuchyňská Horní Skříňka Samoa Hg 50 od kvalitního výrobce Möbelix máte možnost nakoupit na našich stránkách teď právě za super peníze! Výhodně za 2 299 Kč.