Kuchyňská Horní Skříňka Samoa H 60

S kuchyňskými skříňkami ze série SAMOA vytvoříte ve své moderní kuchyni světlé a útulné prostředí. Korpus skříní má... více informací »
Kuchyňská Horní Skříňka Samoa
Značka: Möbelix
1 299 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
S kuchyňskými skříňkami ze série SAMOA vytvoříte ve své moderní kuchyni světlé a útulné prostředí. Korpus skříní má...

S kuchyňskými skříňkami ze série SAMOA vytvoříte ve své moderní kuchyni světlé a útulné prostředí. Korpus skříní má zvenčí trendový dekor dub Sonoma, vnitřek v čisté bílé zajišťuje harmonii a domáckou atmosféru. Kuchyňská skříňka má rozměry cca 50 x 54 x 32 cm (Š x V x H) a je vybavena otočnými dvířky a policí – ideální úložný prostor na sklenice a nádobí! Sestavte si svou vysněnou kuchyni podle svých individuálních přání a potřeb – moderní řada kuchyní SAMOA nabízí širokou škálu typů s téměř neomezenými možnostmi kombinací.Výjimečný a žádaný kousek naleznete bezprostředně tady u nás zařazený v sekci kuchyňské skříňky horní! Nyní můžete najít akční produkty z této populární rubriky ve výprodejové akci!

Nejprodávanější kousek Kuchyňská Horní Skříňka Samoa H 60 od této skvělé značky Möbelix snadno můžete získat právě za parádní cenu! Za bezkonkureční cenu 1 299 Kč.