Skříň S Posuvnými Dveřmi Slim 125 Cm Bílá

Menší skříň s posuvnými dveřmi bílé barvy je ideálním vybavením do moderní ložnice nebo pokoje pro mládež. S rozměry... více informací »
Skříň S Posuvnými Dveřmi
Značka: Möbelix
6 199 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Menší skříň s posuvnými dveřmi bílé barvy je ideálním vybavením do moderní ložnice nebo pokoje pro mládež. S rozměry...

Menší skříň s posuvnými dveřmi bílé barvy je ideálním vybavením do moderní ložnice nebo pokoje pro mládež. S rozměry přibližně 125 x 195,5 x 38 cm (Š / V / H) je vhodná do úzkých výklenků a malých místností a za dvěma prostorově úspornými posuvnými dveřmi nabízí úložný prostor pro různorodý šatník. Skříň je potažena dekorativní fólií a vybavená lištovými úchyty v hliníkové barvě. Jedny z dveří jsou zrcadlové. Skutečný vrchol se však skrývá uvnitř: 1 tyč na zavěšení šatstva a 6 polic zaručí dokonalý přehled! 4 police jsou výškově nastavitelné. Upozornění: Tento výrobek není k dispozici v našich pobočkách, ale je možné ho tam objednat, tak i z pohodlí domova přes náš internetový obchod. Doručení je k Vám domů zdarma!

Výjimečný produkt Skříň S Posuvnými Dveřmi Slim 125 Cm Bílá od naší známé značky Möbelix pohodlně seženete online ve výhodné akci. Teď v akci 6 199 Kč.