Skříň S Pos. Dveřmi.(hor.ved.) Heimo

Tato moderní víceúčelová skříň se současnou barevnou kombinací napodobeniny dubu San Remo a bílým dekorem vytváří... více informací »
Skříň S Pos. Dveřmi.(hor.ved.)
Značka: Möbelix
5 499 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Tato moderní víceúčelová skříň se současnou barevnou kombinací napodobeniny dubu San Remo a bílým dekorem vytváří...

Tato moderní víceúčelová skříň se současnou barevnou kombinací napodobeniny dubu San Remo a bílým dekorem vytváří příjemnou atmosféru ve vašem příbytku. Ať už jde o chodbu, ložnici nebo pracovnu, tato skříň je flexibilním společníkem ve všech obytných prostorech. Všestranný interiér se 6 policemi a 1 šatní tyčí tvoří dostatečný prostor pro váš šatník nebo jiné potřebné věci pro úschovu. Tato skříň o rozměrech 125 x 195 x 38 cm (Š/V/H) se dvěma posuvnými dveřmi je vhodná do každého – malého i velkého prostoru. 
Tento akční produkt Skříň S Pos. Dveřmi.(hor.ved.) máte možnost koupit zrovna tady u nás zařazený v rubrice šatní skříně s posuvnými dvěřmi! Máme pro vás ještě ostatní produkty z této populární kategorie za mimořádně nízkou cenu!

Tento zlevněný produkt Skříň S Pos. Dveřmi.(hor.ved.) Heimo od skvělé značky Möbelix můžete dostat právě teď za nejnižší cenu! Ceny od 5 499 Kč.