Komoda Alicante

Díky svému kontrastnímu dekoru alpského smrku s betonem oxid představuje komoda ALICANTE skutečnou pastvu pro oči. Ať už chcete,... více informací »
Komoda Alicante
Značka: Möbelix
6 999 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Díky svému kontrastnímu dekoru alpského smrku s betonem oxid představuje komoda ALICANTE skutečnou pastvu pro oči. Ať už chcete,...

Díky svému kontrastnímu dekoru alpského smrku s betonem oxid představuje komoda ALICANTE skutečnou pastvu pro oči. Ať už chcete, aby model o rozměrech cca 120 x 89,4 x 38 cm (Š x V x H) fungoval samostatně, nebo jej zkombinujete s dalším nábytkem ze série a vytvoříte tak harmonický celek. Komoda vyrobená z materiálu na bázi dřeva nabízí 3 velké zásuvky s hranatými rukojeťmi v černé barvě. Ladí tak se stejně barevnými hranatými nožičkami z plastu. Komoda ALICANTE dodá vašemu domovu vkusné rustikální a současně moderní prostředí. Doplňte si tuto komodu i o ostatný nábytek ze série ALICANTE a vytvořte si tak místnost v celistvém designu! Často hledaný kousek získáte rovnou tady u nás v populární sekci komody do předsíně. Nyní najdete unikátní produkty ve zmiňované sekci jednoduše online! To ale ovšem není všechno, nebojte, v nabídce toho máme víc! Mrkněte také na další zboží od výrobce Möbelix. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento velmi žádaný kus Komoda Alicante od oblíbené značky Möbelix máte možnost najít u nás nyní výhodně! Právě nyní za bezkonkurenční cenu 6 999 Kč.