Kancelářské Křeslo Orlando

Díky kancelářskému křeslu ORLANDO v kožence černé barvy budete moci pracovat uvolněně a plný energie. Křeslo s rozměry 71 x... více informací »
Kancelářské Křeslo Orlando
Značka: Möbelix
3 899 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Díky kancelářskému křeslu ORLANDO v kožence černé barvy budete moci pracovat uvolněně a plný energie. Křeslo s rozměry 71 x...

Díky kancelářskému křeslu ORLANDO v kožence černé barvy budete moci pracovat uvolněně a plný energie. Křeslo s rozměry 71 x 114-124 x 72 cm (š / v / h) sestává z hvězdicového kříže s 5 kolečky, díky kterým se budete moci za stolem přesouvat podle potřeby. Výška křesla je nastavitelná pomocí plynového pístu. Velmi pohodlná je ergonomicky tvarovaná opěrka. Měkké čalounění promění dlouhé pracovní dny na příjemné chvíle. Kancelářské křeslo, díky kterému se budete cítit výjimečný!Velmi žádaný produkt Kancelářské Křeslo Orlando lze koupit jednoduše tady na webu v oblíbené kategorii kancelářske židle a krěsla. Najděte si jiné produkty ve zmíněné kategorii za super ceny! Oblíbený výrobce Möbelix vás obohatí o kvalitní sortiment. A to je teprve začátek.

Kvalitní a velmi žádaný produkt Kancelářské Křeslo Orlando od této skvělé značky Möbelix máte možnost sehnat v naší internetové nabídce se slevou. Cena již od 3 899 Kč.