Dětské Křeslo Child

Tato skvělá dětská židle nabízí vašim potomkům ideální místo k sezení, hraní a povídání. Židle má sedák vyrobený v... více informací »
Dětské Křeslo Child
Značka: Möbelix
899 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Tato skvělá dětská židle nabízí vašim potomkům ideální místo k sezení, hraní a povídání. Židle má sedák vyrobený v...

Tato skvělá dětská židle nabízí vašim potomkům ideální místo k sezení, hraní a povídání. Židle má sedák vyrobený v koženém vzhledu bílé barvy a čtyři šikmé nohy z masivního dubového dřeva s olejovaným povrchem, čímž vnáší do dětského pokoje skandinávský styl. S rozměry přibližně 39 x 57 x 40 cm (Š x V x H) a výškou sezení cca 32 cm, ji lze optimálně doplnit odpovídajícím stolem, který naleznete také v našem internetovém obchodě. Židle má maximální nosnost 60 kg. Upozornění: Toto zboží se nenachází v našich prodejnách. Objednat si jej můžete pouze přes e-shop Möbelix nebo na požádání v kamenných obchodech.

Super výrobek Dětské Křeslo Child máte možnost nakoupit mimo jiné tu na našich stránkách ve známé sekci nábytek pro nejmenší. Nyní můžete koupit akční produkty ze zmíněné kategorie za příznivou cenu! To ale není všechno, nebojte, máme toho více. Prozkoumejte u nás také více kvalitních produktů od dodavatele Möbelix. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Výrobce Möbelix dlouhodobě prodává velmi kvalitní produkty.

Kvalitní a oblíbený výrobek Dětské Křeslo Child od kvalitního výrobce Möbelix máte možnost nakoupit tady teď právě v bezva akci! V současnosti pořídíte za cenu 899 Kč.