Komoda Highboard Industry

Tato exkluzivní rustikální komoda z pravého dřeva Manga, ze série INDUSTRY - z dílny James Wood, se vyznačuje stabilním vzhledem... více informací »
Komoda Highboard Industry
Značka: Möbelix
13 999 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Tato exkluzivní rustikální komoda z pravého dřeva Manga, ze série INDUSTRY - z dílny James Wood, se vyznačuje stabilním vzhledem...

Tato exkluzivní rustikální komoda z pravého dřeva Manga, ze série INDUSTRY – z dílny James Wood, se vyznačuje stabilním vzhledem a elegantní konstrukcí.   Povrch s kouřovým vzhledem působí velmi příjemně, navíc získá pozornost vašich hostí. Precizní zpracování a velkorysé rozměry cca 95 x 147 x 47 cm (Š x V x H) vám zajistí dlouhou životnost nábytku a dostatek úložného prostoru na uložení vašich věcí, které potřebujete mít po ruce. Vzhledem k velkému počtu jednotlivých typů z programu INDUSTRY si můžete navrhnout váš interiér podle vašich představ.

Ve slevě tento produkt Komoda Highboard Industry od výrobce s dlouholetou historií Möbelix jednoduše můžete najít právě teď v nabídce za super cenu. Výhodně za super cenu 13 999 Kč.