Barová Židle Nelo

Tento artikl je k dispozici pouze ONLINE.Stylová barová židle bude dokonalým doplňkem vašeho domácího baru. Ať už večer k... více informací »
Barová Židle Nelo
Značka: Möbelix
1 399 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Tento artikl je k dispozici pouze ONLINE.Stylová barová židle bude dokonalým doplňkem vašeho domácího baru. Ať už večer k...

Tento artikl je k dispozici pouze ONLINE.Stylová barová židle bude dokonalým doplňkem vašeho domácího baru. Ať už večer k míchanému drinku nebo k bohatým snídani, sezení bude komfortní a měkké díky príjemenej látce ve světle šedé barvě. Stabilní nohy ze dřeva buku, odkládací část na nohy v chromu dodávají židli eleganci.Tento kvalitní a žádaný kousek Barová Židle Nelo můžete sehnat ještě tady na našem webu zařazený v rubrice barové stoličky. Nyní si můžete vybrat nové produkty z této oblíbené rubriky ve výprodejové akci. Oblíbený výrobce Möbelix dlouhodobě vyrábí špičkové produkty. Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce!

Nový produkt Barová Židle Nelo od skvělého výrobce Möbelix můžete získat u nás nyní za parádní cenu. Nyní za akční cenu 1 399 Kč.