Velká Rozkládací Pohovka Garcia Světle Šedá

Velká značková pohovka GARCIA ve světle šedé barvě není příliš široká, ale je extrémně pohodlná. S rozměry 248 x 90 x... více informací »
Velká Rozkládací Pohovka Garcia
Značka: Möbelix
12 999 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Velká značková pohovka GARCIA ve světle šedé barvě není příliš široká, ale je extrémně pohodlná. S rozměry 248 x 90 x...

Velká značková pohovka GARCIA ve světle šedé barvě není příliš široká, ale je extrémně pohodlná. S rozměry 248 x 90 x 103 cm (Š x V x H) vám zajistí maximální komfort při sezení, stejně tak i čalounění s pružinovým jádrem a kvalitní pěnou. Pohovka se svým elegantním vhledem hodí do každého interiéru a dodává pokoji útulnou atmosféru. Je rozkládací, takže z ní během okamžiku uděláte pohodlné lůžko o rozměrech 200 x 148 cm (Š x D). Praktický postelový box poslouží zejména tehdy, když potřebujete odložit lůžkoviny. Poznámka: V každé prodejně Möbelix jsou vám k dispozici vzorníky látek, ze kterých si můžete za příplatek sestavit pohovku podle svých představ! Vybrat si můžete z různých barev a druhů látek. Naši prodejci se těší na vaši návštěvu!

Zajímavý výrobek Velká Rozkládací Pohovka Garcia Světle Šedá od naší známé značky Möbelix snadno můžete pořídit momentálně v naši nabídce za výhodnou cenu. Teď v akci 12 999 Kč.