Stolek Na Elektroniku Pisa

Moderní televizní stolek vás upoutá svým trendovým designem v bílé barvě s vysokým leskem, bezúchytovým otvíráním a vkusným... více informací »
Stolek Na Elektroniku Pisa
Značka: Möbelix
4 999 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Moderní televizní stolek vás upoutá svým trendovým designem v bílé barvě s vysokým leskem, bezúchytovým otvíráním a vkusným...

Moderní televizní stolek vás upoutá svým trendovým designem v bílé barvě s vysokým leskem, bezúchytovým otvíráním a vkusným LED-osvětlením. Přihrádky v dekoru dub San Remo vytvářejí hezký a příjemný kontrast.   Stolek s rozměry 160 x 40 x 41 cm (š / v / h) sestává z 2 dveří a 2 otevřených přihrádek a zároveň nabízí i dostatečně velkou plochu na váš televizor. Do přihrádek se vám směstnají DVD-přehrávač, herní konzole nebo jiné multimediální příslušenství.Hodně povedený produkt máte možnost dostat mimo jiné u nás umístěný v kategorii tv a audio stolky. Připravili jsme pro vás nové produkty z naší rubriky za mimořádně nízkou cenu!

Designový produkt Stolek Na Elektroniku Pisa od skvělého a známého výrobce Möbelix seženete u nás právě opravdu výhodně! Aktuálně v akci od 4 999 Kč.