Čalouněná Postel S Matrací Nella, 180×200 Cm, Šedá

Čalouněná postel NELLA je harmonickým a útulným středobodem v každé ložnici. S šedým látkovým potahem, ozdobným károvaným... více informací »
Čalouněná Postel S Matrací Nella
Značka: Möbelix
22 190 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Čalouněná postel NELLA je harmonickým a útulným středobodem v každé ložnici. S šedým látkovým potahem, ozdobným károvaným...

Čalouněná postel NELLA je harmonickým a útulným středobodem v každé ložnici. S šedým látkovým potahem, ozdobným károvaným záhlavím a černými nožičkami lze snadno zkombinovat s různými typy zařízení. Dva měkké matrace s taštičkovými pružinami a vrchní ochranná matrace ze studené pěny tvoří spolu lehací plochu přibližně 180 x 200 cm. Pod matracemi se nachází velkorysý úložný prostor ve formě dvou boxů. Postel lze zatížit na obou stranách po 120 kg, její celkové rozměry jsou přibližně 203 x 125 x 221 cm (Š / V / H), a výška ležení je cca 67 cm. Vyobrazené polštáře nejsou součástí dodávky. 

Velmi prodávaný výrobek Čalouněná Postel S Matrací Nella, 180x200 Cm, Šedá od přední společnosti Möbelix máte možnost nakoupit momentálně opravdu výhodně. Za bezkonkureční cenu 22 190 Kč.