Moderné Křeslo Vico Vícebarevné

Opřete se a relaxujte: křeslo VICO v patchwork provedení s barvami šedá, uranová a denimová vás zve na odpočinek od... více informací »
Moderné Křeslo Vico Vícebarevné
Značka: Möbelix
6 599 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Opřete se a relaxujte: křeslo VICO v patchwork provedení s barvami šedá, uranová a denimová vás zve na odpočinek od...

Opřete se a relaxujte: křeslo VICO v patchwork provedení s barvami šedá, uranová a denimová vás zve na odpočinek od uspěchaného každodenního života. Jednoduchý stylový prvek je vybaven rozměry přibližně 69 x 76 x 86 cm (Š x V x H) a má místo k sezení, velké přibližně 69 x 53 cm (Š x H). Ponořte se do sedadla s výškou asi 42 cm a vychutnejte si pohodlné sezení na pěnových výplních. VICO boduje i příjemným, snadno udržovatelným potahem ze smíšené tkaniny (95% polyester, 5% nylon). Sedadlo pevně spočívá na černé kovové konstrukci s práškovým nástřikem, která je tenká a jednoduchá, a dotváří nadčasový design tohoto kusu nábytku. Křeslo VICO je pro vás k dispozici také v jiných barvách. Ať už jde o obývací pokoj, ložnici nebo pokoj pro hosty: objevte tento sedací nábytek jako oblíbené a vizuálně harmonické místo pro relax! Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce spediční firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty zadané adresy; z tohoto důvodu je třeb

Zlevněný kousek Moderné Křeslo Vico Vícebarevné od top výrobce Möbelix lze získat ještě dnes ve slevě. Za bezkonkureční cenu 6 599 Kč.