Nastavitelná Čalouněná Postel Mariborsko, 180×200 Cm

Čalouněná postel ve stříbrné barvě: dokonalá poloha pomocí dálkového ovladače   Čalouněná postel MARIBORSKO je nejen... více informací »
Nastavitelná Čalouněná Postel Mariborsko
Značka: Möbelix
29 590 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Čalouněná postel ve stříbrné barvě: dokonalá poloha pomocí dálkového ovladače   Čalouněná postel MARIBORSKO je nejen...

Čalouněná postel ve stříbrné barvě: dokonalá poloha pomocí dálkového ovladače   Čalouněná postel MARIBORSKO je nejen vizuálně působivá, ale také promění vaši ložnici na absolutní vysněnou oázu! Polstrované čelo postele je potažené stříbrnou tkaninou a je vybaveno moderním károvaným prošíváním. Spíte na ležicí ploše asi 180 x 200 cm, s celkovými rozměry asi 212 x 202 x 112 cm (D x Š x V). Noc strávíte velmi pohodlně na dvou středně tvrdých matracích s pružinovým jádrem a jedné vrchní ochranné matraci (výška asi 6 cm), jejichž potah lze odejmout a prát v pračce. Speciální vlastnosti: Pomocí dálkového ovladače a motoru lze nastavit požadovanou polohu vleže. S touto čalouněnou postelí se vám bude spát nebesky a druhý den ráno se budete cítit dobře odpočatí jako nikdy předtím!

Výjimečný a žádaný produkt Nastavitelná Čalouněná Postel Mariborsko, 180x200 Cm od společnosti se zárukou kvality Möbelix jde získat na našich stránkách teď téměř zdarma. Právě nyní za skvělou cenu 29 590 Kč.