Křeslo V Retro Sytlu Jonas Šedá

Toto skvělé křeslo s elegantním retro vzhledem nabízí zajímavý design a pohodlné sezení pro váš domov. Sedadlo je čalouněné... více informací »
Křeslo V Retro Sytlu
Značka: Möbelix
3 599 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Toto skvělé křeslo s elegantním retro vzhledem nabízí zajímavý design a pohodlné sezení pro váš domov. Sedadlo je čalouněné...

Toto skvělé křeslo s elegantním retro vzhledem nabízí zajímavý design a pohodlné sezení pro váš domov. Sedadlo je čalouněné vysoce kvalitní tkaninou v šedé barvě a polstrované polyetylenovou pěnovou výplní. Opěradlo z ořechové dýhy a černé železné nohy zdůrazňují moderní vzhled a poskytují křeslu potřebnou stabilitu.
Unikátní produkt Křeslo V Retro Sytlu Jonas je k získání teď tady u nás ve známé sekci relaxační křesla. Podívejte se na unikátní produkty z této známé kategorie za příznivou cenu. To ale ovšem není všechno, přichystali jsme toho pro vás více. Podívejte se také na více skvělých kousků značky Möbelix. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Žádaný kus Křeslo V Retro Sytlu Jonas Šedá od známé kvalitní značky Möbelix jde získat tady nyní za akční cenu. Nyní pořídíte od 3 599 Kč.