Sprchový Kout Epic 1 Černý Profil

Dodání je zdarma. Sprchová kabina EPIC 1 od společnosti SANOTECHNIK je samostatně stojící kompletní sprcha s rohovým vstupem,... více informací »
Sprchový Kout Epic 1 Černý
Značka: Möbelix
26 899 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Dodání je zdarma. Sprchová kabina EPIC 1 od společnosti SANOTECHNIK je samostatně stojící kompletní sprcha s rohovým vstupem,...

Dodání je zdarma. Sprchová kabina EPIC 1 od společnosti SANOTECHNIK je samostatně stojící kompletní sprcha s rohovým vstupem, kterou lze namontovat obzvlášť rychle a snadno. Tato sprcha s rozměry přibližně 90 x 90 x 225 cm (D / Š / V) nabízí nejen pohodlnou instalaci – s montážním systémem Quick Line, ale se svým zaobleným designem s hliníkovými profily v matné černé barvě vypadá i mimořádně elegantně. Sprchová baterie a hlavice jsou navíc doplněny akcenty stříbrné barvy. Průhledné dveře a skla jsou vyrobeny z ESG, rohový vstup má výšku přibližně 18,5 cm. Součástí dodávky je zadní stěna, sprchová vanička se sifonem a armatura. Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE, a zároveň je to zboží s doručením formou dropshipping. Co to pro Vás znamená? (Dropshipping) – rychlejší doručení – zboží jde přímo od dodavatele k Vám a ne z našich skladů nebo prodejen, z důvodu, abychom Vám toto zboží mohli nabídnout levněji   Nicméně pokud si budete přát zboží vrátit nebo reklamovat, zboží je nutné poslat dobře zabalený od Vás přímo k dodavateli, nakolik se zboží v našich prodejnách nenachází. 
Často hledaný produkt Sprchový Kout Epic 1 Černý Profil lze zakoupit také tady na našich stránkách ve známé sekci sprchové kabiny! Připravili jsme akční výrobky z naší rubriky za skvělou cenu. Známý dodavatel Möbelix má ve stále nabídkce kvalitní sortiment

Tento levný produkt Sprchový Kout Epic 1 Černý Profil od značky s dlouholetou tradicí Möbelix máte možnost najít tady a teď právě ve výhodné akci. Aktuálně v akci za 26 899 Kč.