Skřínka S Umývadlem Soho Š: 80 Cm Tmavěšedá

Dodání je zdarma. Extravagantní ale vkusná - takto se prezentuje trendová skříňka s umyvadlem SOHO, která z vaší koupelny... více informací »
Skřínka S Umývadlem Soho Š:
Značka: Möbelix
13 299 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Dodání je zdarma. Extravagantní ale vkusná - takto se prezentuje trendová skříňka s umyvadlem SOHO, která z vaší koupelny...

Dodání je zdarma. Extravagantní ale vkusná – takto se prezentuje trendová skříňka s umyvadlem SOHO, která z vaší koupelny udělá půvabné místo ve vašem bytě. Souprava, přibližně 80 x 50 x 46 cm (Š x V x H) velká, sestávající ze spodní skříňky a umyvadla, díky své jednoduché eleganci nepotřebuje žádné další ozdoby. Zásuvka bez ručky zdobí přední část tmavě šedého kusu nábytku, který je díky svému vodě-odolnému povrchu z melaminové pryskyřice snadno udržovatelný a odolný. Další úložný prostor tvoří otevřená přihrádka.  Umyvadlo, vyrobené z lesklého bílého minerálního odlitku, zůstává svými čistými liniemi věrné puristickému stylu. Upozorňujeme, že vyobrazené dekorace nejsou součástí dodávky. Boční držák na ručníky, a také další sortiment ze série SOHO můžete dokoupit v našem internetovém obchodě. Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE, a zároveň je to zboží s doručením formou dropshipping. Co to pro Vás znamená? (Dropshipping) – rychlejší doručení – zboží jde přímo od dodavatele k Vám a ne
Tento designový produkt Skřínka S Umývadlem Soho Š: 80 Cm Tmavěšedá získáte v pohodě na našich stránkách v sekci skříňky do koupelny. Připravili jsme pro vás skvělé zboží z této oblíbené kategorie ve výprodejové akci.

Tento nejprodávanější produkt Skřínka S Umývadlem Soho Š: 80 Cm Tmavěšedá od značky Möbelix lze pořídit na našich stránkách nyní za parádní cenu! Akční ceny již od 13 299 Kč.