Ručná Sprcha Soho Černá

Dodání je zdarma. Extravagantním a stylovým doplňkem vaší sprchy je trendová ruční sprcha SOHO, která se svým matným černým... více informací »
Ručná Sprcha Soho Černá
Značka: Möbelix
1 499 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Dodání je zdarma. Extravagantním a stylovým doplňkem vaší sprchy je trendová ruční sprcha SOHO, která se svým matným černým...

Dodání je zdarma. Extravagantním a stylovým doplňkem vaší sprchy je trendová ruční sprcha SOHO, která se svým matným černým povrchem dodává vaší koupelně obzvláště sofistikovaný vzhled. Má 3 různé funkce proudění vody a je vyrobena z vysoce kvalitních a odolných materiálů. Celkové rozměry sprchy jsou cca 10 x 23 cm (H x V). I vy můžete efektivně podtrhnout osobitý vzhled své koupelny! Sprchová hlavice SOHO je součástí stejnojmenného sortimentu od společnosti SANOTECHNIK, který je k dispozici v internetovém obchodě Möbelix. Svým puristickým, elegantním a osobitým vzhledem dodává každé moderní koupelně dokonale designový a nadčasový styl. Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE, a zároveň je to zboží s doručením formou dropshipping. Co to pro Vás znamená? (Dropshipping) – rychlejší doručení – zboží jde přímo od dodavatele k Vám a ne z našich skladů nebo prodejen, z důvodu, abychom Vám toto zboží mohli nabídnout levněji   Nicméně pokud si budete přát zboží vrátit nebo reklamovat, zboží je nutné poslat dobře zabalený od Vás přímo k dodavateli, nakolik se zboží v našich prodejnách nenachází. 

Tento kvalitní kousek Ručná Sprcha Soho Černá od této skvělé značky Möbelix máte možnost nakoupit tady nyní za rozumné peníze! Produkt momentálně prodáváme za 1 499 Kč.