Sprchový Kout S Armaturou Limbo 90cm

Dodání je zdarma. Se zaobleným sprchovým koutem LIMBO od společnosti SANOTECHNIK vytvoříte ze své koupelny místo relaxu. Tento... více informací »
Sprchový Kout S Armaturou
Značka: Möbelix
25 699 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Dodání je zdarma. Se zaobleným sprchovým koutem LIMBO od společnosti SANOTECHNIK vytvoříte ze své koupelny místo relaxu. Tento...

Dodání je zdarma. Se zaobleným sprchovým koutem LIMBO od společnosti SANOTECHNIK vytvoříte ze své koupelny místo relaxu. Tento samostatně stojící sprchový kout s rohovým vstupem má rozměry přibližně 90 x 90 x 215 cm (D x Š x V) a svou elegantní barevnou kombinací šedé, chromové a nerezové oceli vytváří pěkný kontrast. Sprchový kout nabízí doplňky, které posouvají zážitek ze sprchování na novou úroveň. Ať už hlavová sprcha nebo třífázová masážní ruční sprcha: všechny možnosti jsou otevřené. Se sprchovou kabinou LIMBO se rozhodnete pro praktické kompletní balení včetně sprchové vaničky, zadní stěny a armatury. Skleněná přední strana, hrubá asi 4 mm a zadní stěna o tloušťce asi 5 mm zaručují, že neuniká voda mimo vaničku a jsou také nerozbitné. Dopřejte si relax s tímto vysoce kvalitním sprchovým koutem! Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE, a zároveň je to zboží s doručením formou dropshipping. Co to pro Vás znamená? (Dropshipping) – rychlejší doručení – zboží jde přímo od dodavatele k Vám a ne z našich skladů nebo prodejen, z důvodu, abychom Vám toto zbož&iacu
Hodně žádaný kousek Sprchový Kout S Armaturou Limbo máte možnost sehnat prostě tu v sekci sprchové kabiny! Podívejte se na kvalitní zboží z této oblíbené sekce za příznivou cenu.

Tento akční a ve slevě výrobek Sprchový Kout S Armaturou Limbo 90cm od značky s dobrým jménem Möbelix lze sehnat právě teď v nabídce výhodně! Aktuálně v akci od 25 699 Kč.