Radiátor Na Stěnu Bílé Barvy 60x170cm

Dodání je zdarma. Kovový radiátor WIEN WI169 bílé barvy zahřeje místnost a se svými 35 příčkami slouží i jako prostorový... více informací »
Radiátor Na Stěnu Bílé
Značka: Möbelix
18 699 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Dodání je zdarma. Kovový radiátor WIEN WI169 bílé barvy zahřeje místnost a se svými 35 příčkami slouží i jako prostorový...

Dodání je zdarma. Kovový radiátor WIEN WI169 bílé barvy zahřeje místnost a se svými 35 příčkami slouží i jako prostorový a dekorativní sušič ručníků. Jeho kulaté topné trubice mají průměr 38 mm a jsou seskupeny do pěti zón, umístěných nad sebou. Jelikož obě vertikální trubky jsou umístěny vlevo, je možné mezi topné tyče pohodlně zasunout osušky a ručníky zprava. Elegantní designový radiátor VIENNA o rozměrech cca 60 x 170 x 6 cm (Š / V / H) vám nabízí výkon 939 W a je dodáván s potřebným montážním materiálem pro montáž na stěnu. Chcete-li uvést radiátor do elektrického provozu, budete potřebovat elektrické topné těleso nebo vhodnou připojovací sadu. Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE, a zároveň je to zboží s doručením formou dropshipping. Co to pro Vás znamená? (Dropshipping) – rychlejší doručení – zboží jde přímo od dodavatele k Vám a ne z našich skladů nebo prodejen, z důvodu, abychom Vám toto zboží mohli nabídnout levněji   Nicméně pokud si budete přát zboží vrátit nebo reklamovat, zboží je nutné poslat dobře zabalený od
Unikátní a oblíbený produkt Radiátor Na Stěnu Bílé Barvy je k dispozici v pohodě tu na stránkách v oblíbené kategorii topná telesa do koupelny! Připravili jsme zcela nové produkty z této oblíbené sekce ve slevě. U nás toho najdete mnohem více, máme v nabídce také více kousků značky Möbelix. Najdete je níže na této stránce. Přední značka Möbelix dodává špičkové zboží Přesvědčte se sami.

Unikátní a oblíbený výrobek Radiátor Na Stěnu Bílé Barvy 60x170cm od dodavatele s dlouholetou historií Möbelix máte možnost najít tady a teď právě za výborné peníze! Stojí teď u nás 18 699 Kč.