Radiátor Na Ručníky Rimini Ra122, Antracitový

Dodání je zdarma. S koupelnovým radiátorem RIMINI RA122 antracitové barvy si můžete ve své koupelně vychutnat útulnou a... více informací »
Radiátor Na Ručníky Rimini
Značka: Möbelix
8 399 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Dodání je zdarma. S koupelnovým radiátorem RIMINI RA122 antracitové barvy si můžete ve své koupelně vychutnat útulnou a...

Dodání je zdarma. S koupelnovým radiátorem RIMINI RA122 antracitové barvy si můžete ve své koupelně vychutnat útulnou a příjemnou atmosféru. Přibližně 60 x 122,8 x 3 cm (Š / V / H) velký radiátor, vyrobený z uhlíkové oceli s práškovým nástřikem, má výkon 690 wattů a je možné jej namontovat přes centrální i boční připojení. Konstrukce se skládá z rovných, vodorovných příček a hranatého rámu, které spolu vytvářejí nádherný design. Díky střední výšce nabízí dostatečný prostor pro zavěšení ručníků a oblečení. Vytvořte si doma útulnou wellness oázu s koupelnovým radiátorem RIMINI RA122!  Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE, a zároveň je to zboží s doručením formou dropshipping. Co to pro Vás znamená? (Dropshipping) – rychlejší doručení – zboží jde přímo od dodavatele k Vám a ne z našich skladů nebo prodejen, z důvodu, abychom Vám toto zboží mohli nabídnout levněji   Nicméně pokud si budete přát zboží vrátit nebo reklamovat, zboží je nutné poslat dobře zabalený od Vás přímo k dodavateli, nakolik se zboží v našich prodejnách nenachází. 

Diskontní produkt najdete prostě na webu v populární rubrice topná telesa do koupelny! Získejte podobné produkty z této populární kategorie za super cenu! U nás toho najdete mnohem více, podívejte se taky na další prověřené zboží od dodavatele Möbelix. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Oblíbený dodavatel Möbelix má vysoce kvalitní produkty

Hodně prodávaný kus Radiátor Na Ručníky Rimini Ra122, Antracitový originál od značky Möbelix lze koupit v naší aktuální nabídce až neuvěřitelně levně. Nabídka od 8 399 Kč.