Sušák Na Ručníky B300 Pochrómovaný

Dodání je zdarma. Ohřívač ručníků ELEKTRO B300 vyrobený z pochromovaného kovu suší a ohřívá ručníky, žínky a... více informací »
Sušák Na Ručníky B300
Značka: Möbelix
5 019 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Dodání je zdarma. Ohřívač ručníků ELEKTRO B300 vyrobený z pochromovaného kovu suší a ohřívá ručníky, žínky a...

Dodání je zdarma. Ohřívač ručníků ELEKTRO B300 vyrobený z pochromovaného kovu suší a ohřívá ručníky, žínky a oblečení, a slouží také jako doplňkový zdroj tepla v místnosti. Vyhnete se tak přílišné vlhkosti v koupelně a po koupání a sprchování si na svém těle užijete příjemně teplé textilie. Koupelnový ohřívač o rozměrech cca 53 x 86 x 10,5 cm (Š x V x H) a se 100 W je vhodný pro montáž na stěnu. Vše, co potřebujete ke spuštění do provozu, je elektrická zásuvka, do které zapojíte napájecí kabel ohřívače, dlouhý cca 1,2 m. Dopřejte si útulný doplněk pro svou koupelnu nebo domácí wellness centrum s ohřívačem ručníků ELEKTRO B300! Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE, a zároveň je to zboží s doručením formou dropshipping. Co to pro Vás znamená? (Dropshipping) – rychlejší doručení – zboží jde přímo od dodavatele k Vám a ne z našich skladů nebo prodejen, z důvodu, abychom Vám toto zboží mohli nabídnout levněji   Nicméně pokud si budete přát zboží vrátit nebo reklamovat, zboží je nutné poslat dobře zabalený od Vás přímo k dodavateli, nakolik se zboží v našich prodejnách nena
Velmi prodávaný produkt Sušák Na Ručníky B300 Pochrómovaný máte možnost nakoupit také tady na našich stránkách zařazený v rubrice topná tělesa a ventilátory! Získejte ještě jiné kusy ve zmiňované rubrice za nejnižší cenu! Oblíbený dodavatel Möbelix vyrábí vysoce kvalitní výrobky. Nabídka platí do vyprodání zásob!

Tento vynikající produkt Sušák Na Ručníky B300 Pochrómovaný od populárního výrobce Möbelix máte možnost sehnat právě dnes v akci! Aktuálně za 5 019 Kč.