Příborník/komoda Nyon

Řada nábytku do obývacích pokojů NYON zaujme svým nadčasovým vzhledem a čistými liniemi. Kombinace dubového dekoru potaženého... více informací »
Příborník/komoda Nyon
Značka: Möbelix
5 799 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Řada nábytku do obývacích pokojů NYON zaujme svým nadčasovým vzhledem a čistými liniemi. Kombinace dubového dekoru potaženého...

Řada nábytku do obývacích pokojů NYON zaujme svým nadčasovým vzhledem a čistými liniemi. Kombinace dubového dekoru potaženého melaminovou pryskyřicí s plastovými akcentami v perlově černé barvě dodá vašemu domovu zvláštní nádech. Barevně sladěné jsou i rukojeti a nohy komody. Přibližně 167,3 x 90,9 x 40,5 cm (Š x V x H) velký příborník není jen vizuálním poutačem. Za dvěma dvířky s praktickým tlumením můžete připevnit celkem čtyři výškově nastavitelné police, které vám poskytnou dostatek prostoru pro uložení různě velkých věcí. K dispozici jsou také tři zásuvky se systémem měkkého zavírání, jež nabízí prostor pro příbory či drobnější předměty. Horní polici si můžete dle vlastního vkusu ozdobit – lze na ni umístit rostliny, vázy nebo jakoukoliv dekoraci. Příborník – stejně jako ostatní nábytek ze série NYON – můžete čistit běžnými prostředky pro péči o nábytek.

Unikátní produkt Příborník/komoda Nyon od značky Möbelix jednoduše pořídíte aktuálně ve výprodejové akci. Nyní pořídíte od 5 799 Kč.