Komoda Alassio Alsk12

Pokud hledáte stylový a současně funkční nábytek, pak je vaším elegantním řešením komoda ALASSIO ALSK12 od LUCA BESSONI.... více informací »
Komoda Alassio Alsk12
Značka: Möbelix
8 199 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Pokud hledáte stylový a současně funkční nábytek, pak je vaším elegantním řešením komoda ALASSIO ALSK12 od LUCA BESSONI....

Pokud hledáte stylový a současně funkční nábytek, pak je vaším elegantním řešením komoda ALASSIO ALSK12 od LUCA BESSONI. Tento trendy nábytek zaujme nejen svou zářivě bílou barvou, ale i praktickými rozměry cca 109 x 86,2 x 40,5 cm (Š x V x H) pro uložení mnoha předmětů. Uložit je můžete na celkem 4 nastavitelné police za 2 dvířkami a také ve 2 zásuvkách. Dvířka i zásuvky jsou vybaveny systémem soft-close, tedy tlumeným dovíráním. Komoda vyrobená z materiálu na bázi dřeva obsahuje vrchní desku v grafitové barvě a chromované rukojeti. Nábytek lze osvětlit pomocí integrovaného světelného pásu. Další trendové komody ze série ALASSIO najdete v našem internetovém obchodě.   Povedený výrobek Komoda Alassio Alsk12 můžete pořídit již dnes tady na našem webu v oblíbené sekci komody do kuchyně. Vyberte si ještě podobné produkty z této oblíbené kategorie za skvělou cenu! To ale však není vše, nebojte, máme toho více. U nás totiž najdete více skvělých produktů značky Möbelix. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento unikátní produkt Komoda Alassio Alsk12 od našeho výrobce Möbelix jde sehnat v naší internetové nabídce za výhodné peníze. Zboží pořídíte teď u nás za 8 199 Kč.