Komoda Alassio Alsk09

Pokud hledáte stylový a současně funkční nábytek, pak je vaším elegantním řešením komoda ALASSIO ALSK09 od LUCA BESSONI. Tento... více informací »
Komoda Alassio Alsk09
Značka: Möbelix
10 499 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Pokud hledáte stylový a současně funkční nábytek, pak je vaším elegantním řešením komoda ALASSIO ALSK09 od LUCA BESSONI. Tento...

Pokud hledáte stylový a současně funkční nábytek, pak je vaším elegantním řešením komoda ALASSIO ALSK09 od LUCA BESSONI. Tento trendy nábytek zaujme nejen svou zářivě bílou barvou, ale i praktickými rozměry cca 156,3 x 86,2 x 40,5 cm (Š x V x H) pro uložení mnoha předmětů. Uložit je můžete na celkem 6 nastavitelných polic za 2 dvířkami a také ve 4 zásuvkách. Dvířka i zásuvky jsou vybaveny systémem soft-close, tedy tlumeným dovíráním. Komoda vyrobená z materiálu na bázi dřeva obsahuje vrchní desku v grafitové barvě a chromované rukojeti. Nábytek lze osvětlit pomocí integrovaného světelného pásu. Další trendové komody ze série ALASSIO najdete v našem internetovém obchodě.

Tento designový produkt Komoda Alassio Alsk09 od výrobce Möbelix je k dostání v naší aktuální nabídce téměř zdarma! Aktuálně v akci za 10 499 Kč.