Tv Díl Tonale

Přímočarý, domácký, prostorný: nábytek TONALE se prezentuje nadčasovým trendovým designem, který lze snadno kombinovat s... více informací »
Tv Díl Tonale
Značka: Möbelix
5 799 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Přímočarý, domácký, prostorný: nábytek TONALE se prezentuje nadčasovým trendovým designem, který lze snadno kombinovat s...

Přímočarý, domácký, prostorný: nábytek TONALE se prezentuje nadčasovým trendovým designem, který lze snadno kombinovat s různými styly zařízení. Vyroben je z robustního, dřevěného materiálu s dekorem, který přesvědčí barevnou kombinací kosmické šedé a dub artisan. Černé úchytky dotváří vzhled harmonickým způsobem a melaminový povrch se postará o dlouhodobě krásný vzhled a snadnou údržbu. TV díl TONALE má velkorysé rozměry kolem 146,8 x 68,6 x 40 cm (Š x V x H), a nabízí promyšlený úložný prostor pro herní nebo filmovou sbírku, plochou televizi nebo dekorace. V zásuvkách a za dvěma dvířky se dvěma polohovatelnými policemi těžíte z flexibilního úložného prostoru. Dvě otevřené přihrádky dobře poslouží k uložení přijímačů. Samozřejmostí je také diskrétní otvor pro kabely. Získejte nábytek TONALE jako funkční a stylový doplněk vašeho domova! Doufáme, že si ho užijete!
Akční a ve slevě produkt je k sehnání taky tu na našem webu umístěný v kategorii nábytkové programy. Vyhledejte si akční produkty ve zmíněné kategorii ve výprodejové akci!

Často hledaný výrobek Tv Díl Tonale od známé společnosti Möbelix je dostupný na našich stránkách za super cenu! Produkt momentálně prodáváme za 5 799 Kč.