Tv Díl Alassio

Zařiďte si svůj obývací pokoj v moderním stylu s nábytkem ALASSIO od značky LUCA BESSONI! Vyroben byl v dekoru alpská bílá ve... více informací »
Tv Díl Alassio
Značka: Möbelix
9 999 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Zařiďte si svůj obývací pokoj v moderním stylu s nábytkem ALASSIO od značky LUCA BESSONI! Vyroben byl v dekoru alpská bílá ve...

Zařiďte si svůj obývací pokoj v moderním stylu s nábytkem ALASSIO od značky LUCA BESSONI! Vyroben byl v dekoru alpská bílá ve vysokém lesku, a doplněn o grafitově šedé akcenty. Nenápadné úchytky v chromové barvě a integrované LED osvětlení s bílým denním světlem dodávají nábytku jemnou eleganci. TV díl ALASSIO má rozměry přibližně 203,6 x 62 x 40,5 cm (Š x V x H) a skvěle se hodí do obývacího pokoje jako část k obývací stěně, sestavené z jednotlivých prvků ALASSIO. Všechna čtyři otočná dvířka jsou vybavena tlumením dveří. Vnitřní prostor za dvířky obsahuje celkem čtyři polohovatelné police. Otevřená přihrádka s vývody na kabely poskytuje dostatečný prostor pro přijímače a konzoly, vrchní plocha je prostorná a vhodná pro širokou plochou obrazovku. Se sérií ALASSIO si vyberete stylové a funkční zařízení pro váš domov. Nabízí svěží design s promyšleným úložným prostorem: Objevte další nábytek ze série ALASSIO pro svůj koncept zařízení a vytvořte si svoji vlastní individuální oázu pohody!  Upozornění: Vyobrazené dekorace a televize nejsou součástí dodávky.Akční a ve slevě kus Tv Díl Alassio naleznete teď na našem webu v oblíbené kategorii tv a audio stolky! Získejte podobné kusy ze zmíněné rubriky za výhodnou cenu! Věhlasná značka Möbelix představuje kvalitní sortiment. Nebojte, v nabídce toho máme víc, prozkoumejte u nás další prověřené zboží od výrobce Möbelix. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Kvalitní a velmi žádaný kousek Tv Díl Alassio od značky s dlouholetou historií Möbelix máte možnost najít právě za super peníze! Aktuálně v akci za 9 999 Kč.